100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

W szkolnej auli dnia 9 listopada 2018 r. odbył się apel upamiętniający 100 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ.
Na wstępie odśpiewaliśmy hymn państwowy, a następnie przemówił pan dyrektor Leszek Skrzypczak oraz pan wójt Dariusz Zwolinski
Po przemówieniu nastąpiło wręczenie nagród w organizowanych konkursach .
Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna i uczniowie klasy 2 B LO , 1 C LO oraz 3B Gimnazjum przedstawili program wyreżyserowany przez panią Katarzynę Onyszk oraz przy udziale szkolnego " Richelieu dźwięku".

Po zakończeniu wzruszona pani dyrektor Magdalena Drzewucka oraz pan dyrektor Leszek Skrzypczak podziękowali za przedstawiony program.