Dzień życzliwości

Tradycyjnie, jak co roku, 21 listopada obchodziliśmy w naszym liceum Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Pani Paula Sarniak wraz ze swoją klasą oraz coraz większą armią życzliwości przypomnieli słowami mądrych ludzi o wartości życzliwości w codziennym życiu. Na korytarzach i drzwiach sal lekcyjnych pojawiły się inspirujące cytaty o życiu. Rozdano ponad 300 Kartek Życzliwości. W holu głównym zostało „zasadzone” Drzewo Życzliwości, zaprojektowane przez Michała Polichta, naszego wybitnie uzdolnionego ucznia klasy II b. Na długiej przerwie społeczność naszej szkoły zebrała się w holu głównym, aby wspólnie celebrować ten dzień, obdarzając się miłymi słowami, gestami, przytulasami oraz ucztując przy Stole Życzliwości.