Klasa 1d w Pałacu Prezydenckim

Klasa 1d wraz z wychowawcą p. Sławomirem Księżyckim uczestniczyła w fascynującej wycieczce. Zwiedziła Pałac Prezydenta (pod nieobecność gospodarza) i zapoznała się z jego historią. Obserwując skupione twarze uczniów słuchających pani przewodniczki ma się przekonanie, że było to dla nich interesujące doświadczenie.
Drugim punktem programu był spektakl w Teatrze Komedia pt: " Pasztety do boju". Była to współczesna forma teatralna skierowana do młodego odbiorcy, poruszająca ważne dla nastolatków problemy, takie jak potrzeba akceptacji społecznej, dynamika życia rodzinnego z perspektywy rodziców czy kwestia ogólnie rozumianej tolerancji.
Młodzi wykonawcy, bardzo dobra gra aktorska, dynamika i interakcja z widownią - to wszystko zdecydowanie przybliżyło naszym uczniom przyjazną i zrozumiałą twarz teatru.