Ślubowanie klas pierwszych

Był to niezwykle uroczysty moment dla uczniów klas pierwszych, bowiem w poniedziałek 16 października stali się oni pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności.
Po części oficjalnej przyszedł czas na integrację i wspólną zabawę podczas quizu wiedzy o szkole przygotowanego przez kl. 2B. Konkurencje, do jakich zostali zaproszeni najmłodsi uczniowie były niezwykle interesujące, również dla pozostałych uczestników zabawy, którzy reagowali bardzo żywiołowo na kolejne pytania jak i odpowiedzi. Było też wspólne śpiewanie - klasowe karaoke, i prezentowanie portretów wychowawców namalowanych przez uczniów. Wszystkim poszło naprawdę bardzo dobrze i teraz mamy pewność, że "pierwszaki" świetnie czują się w murach naszej szkoły.