Święto Niepodległości

10 listopada 2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przed Polskę niepodległości.
Uczniowie z klasy 2a przygotowali apel, którego głównym motywem było pojęcie: wolność. W przygotowanej scenie zastanawiali się także, jaki jest sens obchodzenia rocznic patriotycznych. Uznali, że historia to zarówno nasze korzenie jak i tradycja - bez pamięci o przeszłości nie moglibyśmy świadomie budować przyszłości.
Na zakończenie uczniowie klasy 1d zaśpiewali jedną z piosenek legionowych zachęcając zebranych do wspólnego śpiewania patriotycznych pieśni.
W przygotowaniach uczniów wspierali p. Aneta Kędziora, p. Karolina Bielawska i p. Marek Żwirski.
Nasi uczniowie brali udział również w obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Nadarzynie
Nad przygotowaniem uczniów czuwali: p. Beata Łaszczewska, p. Karolina Bielawska i p. Marek Żwirski.