Wierzbicki Piotr

Gdy byłem uczniem w liceum, miałem jedną pasję - piłkę nożną. Żeby być jak najbliżej mojej ulubionej ligi (angielskiej Premier League) po ukończeniu studiów (politologia/dziennikarstwo na UMCS Lublin) wyjechałem do Londynu. Spędziłem tam 5 lat. W Londynie rozpoczęła się moja trwająca 15 lat pierwsza przygoda zawodowa - praca w roli dziennikarza. Zaczynałem jako korespondent dziennika „Życie”, potem było „Życie Warszawy”, „Przegląd Sportowy”, „Polska The Times”. W Londynie, gdzie szlifowałem język angielski (w Holborn College of English Language) zdecydowałem, że kiedyś zostanę nauczycielem angielskiego. Jestem nim od czterech lat i nauczanie jest moją nową pasją. Chcę nauczać tak, jak mnie nauczano w Anglii – lubię nowatorskie sposoby prowadzenia zajęć oraz jestem zwolennikiem wspomaganie się nowoczesnymi technologiami. Słowem - staram się zaprzyjaźnić uczniów z językiem angielskim.