Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+  | 

Wychowawcy klas i wychowawcy społeczni


 

  

Wychowawcy klas

2022/2023

 

 

 

Klasa Ia lingwistyczno-matematyczna

p. Bogumiła Smejda                 sala nr 12- parter

 

Klasa Ib prawno-medialna

p. Beata Łaszczewska              sala nr 8-piętro

 

Klasa Ic medyczno-lingwistyczna

p. Magdalena Milczarek             sala nr 29-piętro

 

Klasa Id  mistrzostwa sportowego 

p. Leszek Borkowski                 sala nr 52-piętro

 

Klasa Ie medyczno-lingwistyczna

p. Daniel Dabrowski                sala nr 37-piętro

 

 

 

Klasa IIa lingwistyczno-matematyczna

 p. A. Kędziora                            sala   39 - piętro

Klasa IIb prawno-medialna

 p. B. Syrek                                sala   26 - parter

Klasa IIc medyczno-lingwistyczna

  p. Ł. Milankiewicz                       sala   10 - parter   

Klasa IId  mistrzostwa sportowego 

 p. P.Wierzbicki                                    sala nr 2-parter

 

 


Klasa III a matematyczno-lingwistyczna

p. P. Berdowska-Sarniak     sala 16 - parter
Klasa III b społeczno-medialna

p. P. Napórkowski               sala 41-piętro
Klasa III c przyrodniczo-medyczna

p. E. Gąsiorowska               sala 14-parter
Klasa III d mistrzostwa sportowego

p. D Rolak                         sala nr 6 -parter-1

 

 

 

 

Klasa IV a  matematyczno-lingwistyczna

p. D. Bartnik                                   sala 46 - piętro
Klasa IVb społeczno-medialna

p. M. Olszewska-Pietrzyk                 sala 21 - parter
Klasa IV c przyrodniczo-medyczna

p. A. Haba-Czajńska                       sala 43 - piętro
Klasa IVg mistrzostwa sportowego

p. F. Raczkowski                           sala nr 4- parter-1

 

 

 

 

WYCHOWAWCY SPOŁECZNI W ROKU SZKOLNYM  2022/2023

 

I A      p. Agnieszka Michalska

I B       p. Karolina Bielawska

I C       p. Joanna Lis

I D      p. Katarzyna Strzelecka

I E       p. Agnieszka Zboina 

 

II A     p. Magdalena Drzewiecka 

II B     p. Monika Fijałkowska-Świostek

II C     p. Katarzyna Rożniecka

II D     x. Andrzej Ostrowski

 

III A   p. Izabela Książkiewicz

III B    p. Elżbieta Chruściak

III C    p. Żaneta Michalska

III D   p. Jolanta Sikorska-Lis

 

IV A   p. Jarosław Kuśmierczyk

IV B    p. Marek Żwirski

IV C    p. Renata Korzeń

VI G   p. Mariola Depa-Jakuczun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





©2017 Liceum Ogólnokształcące w Nadarzynie
Deklaracja dostępności   |   Projekt i realizacja: 10M